slogan

Projekty salonów

Salon to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w każdym domu. To w nim przyjmuje się gości i organizuje przyjęcia, ale przy tym stanowi także główne miejsce, w którym spędza się czas z rodziną i odpoczywa. Z tego względu powinien być idealnym połączeniem elegancji i wygody, by sprawdził się zarówno przy popołudniowej kawie we własnym towarzystwie, jak i przy przyjmowaniu rodziny i znajomych. Przy tworzeniu aranżacji wnętrz tego typu przykładamy wagę do obu tych cech, co pozwala nam na uzyskanie pomieszczeń odpowiadających wszystkim potrzebom i wymaganiom.

Projektowanie salonu to dla nas przede wszystkim odwzorowanie gustu naszych Klientów. Naszym zadaniem jest stworzenie wnętrza eleganckiego, doskonale wykorzystującego dostępną przestrzeń oraz pasującego do swoich właścicieli i ich trybu życia. Dbamy o maksymalny komfort części wypoczynkowej oraz jadalnej, by sprawdzały się w każdej sytuacji – od zwykłego oglądania filmu z rodziną po elegancką kolację.

Realizujemy koncepcje w każdym stylu, od nowoczesnego minimalizmu, przez klasyczne rozwiązania, po unikalne aranżacje, indywidualnie dostosowane do oczekiwań Klienta. Dbamy o przestronność i wygodny układ niezależnie od dostępnego metrażu. Stosujemy najciekawsze pomysły odnośnie oświetlenia, dekoracji i montażu elektronicznego sprzętu.

W projekcie wnętrza ujmujemy wykorzystanie wysokogatunkowych materiałów, co wpływa nie tylko na efekt końcowy, ale także jego trwałość. Realizacja odbywa się zawsze we współpracy z najlepszymi, sprawdzonymi fachowcami.

Poniżej znajduje się galeria naszych realizacji salonów, z których każdy został wykonany w innym stylu.

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumów

Kontakt

mm-home DiKOM s.c
ul. Świetlików 3
01-390 Warszawa
telefon: 600 889 156
E-mail: mm-home@wp.pl