slogan

Projekty pokoi dziecięcych

Każdy rodzic chce, by pokój jego pociechy był miejscem przyjaznym, pobudzającym wyobraźnię i wspomagającym rozwój. Niezależnie od wieku i płci dziecka, powinien być bezpieczny, komfortowy i pełen ciekawych motywów, które przypadną do gustu najmłodszym. Przy projektowaniu wnętrz dla dzieci przykładamy ogromną wagę nie tylko do estetyki, ale także materiałów, które będą w nich wykorzystane – wybieramy naturalne surowce i bezpieczne farby, dzięki czemu gotowe pomieszczenie spełni wszystkie oczekiwania rodziców.

Stosujemy wiele ciekawych sposobów na dekorację pokojów dziecięcych, od wyboru pastelowych kolorów na ściany i dodatki, przez ciekawe naklejki ścienne, po namalowanie dowolnych wzorów przez artystę plastyka. Jesteśmy w stanie wykorzystać każdy ulubiony motyw, by stworzyć sypialnię indywidualnie dostosowaną do dziecka. Wykonamy aranżację wnętrza zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki w dowolnym wieku, realizując wszystkie pomysły Klientów oraz proponując własne ciekawe rozwiązania.

Nasze usługi są kompleksowe – przeprowadzamy wstępne konsultacje, zajmujemy się projektowaniem wnętrz oraz realizacją. Współpracujemy przy tym z najlepszymi firmami remontowymi, co pozwala nam dopilnować najdrobniejszych detali oraz wysokiej jakości wykonania.

Poniżej przedstawiamy galerię naszych realizacji, w której dostępne są zdjęcia gotowych już pokoi dziecięcych. Znajdują się wśród nich sypialnie dla chłopca i dziewczynki w wieku szkolnym, a także pokój dla niemowlęcia. W każdym pomieszczeniu zostały użyte różne techniki dekoracji.

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumów

Kontakt

mm-home DiKOM s.c
ul. Świetlików 3
01-390 Warszawa
telefon: 600 889 156
E-mail: mm-home@wp.pl