slogan

Projekty sypialni

Jeśli szukają Państwo w Warszawie sprawdzonego projektanta wnętrz, który wykona aranżację sypialni zgodnie ze wszystkimi oczekiwaniami, chętnie podejmiemy się współpracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak indywidualnym podejściem trzeba się wykazać przy tworzeniu wystroju pomieszczenia tego typu. Sypialnia powinna być miejscem, w którym można się wyciszyć, co wpływa na jakość wypoczynku i spokojny, zdrowy sen. Z drugiej strony stanowi pomieszczenie, w którym można wykorzystać więcej akcentów w stylu odpowiadającym gustom Klientów, niż w pozostałych częściach domu. Dokładamy wszelkich starań, by połączyć indywidualne wymagania ze specyfiką tego wnętrza.

Wykonujemy projekty sypialni w dowolnym stylu, w zależności od oczekiwań naszych Klientów. Tworzymy wystrój zarówno nowoczesny, jak i klasyczny, realizując koncepcje jasnych, przestronnych pomieszczeń, a także ciekawych, ciemnych wnętrz, przesyconych orientem. Łączymy kolorystykę i wzory w taki sposób, by aranżacja była odprężająca i nie przytłaczała, a przy tym intrygowała indywidualnym stylem. Jesteśmy w stanie odpowiednio zagospodarować każdą przestrzeń, niezależnie od dostępnego metrażu. Dbamy o wysoką funkcjonalność pomieszczenia, by było komfortowe przy codziennym użytkowaniu.

Poniżej znajduje się galeria naszych realizacji, wśród których znajdują się sypialnie w różnych stylach. Każda z nich została dokładnie przemyślana, z uwzględnieniem oczekiwań Klientów, oraz wykonana we współpracy z najlepszymi fachowcami w branży remontowej.

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumów

Kontakt

mm-home DiKOM s.c
ul. Świetlików 3
01-390 Warszawa
telefon: 600 889 156
E-mail: mm-home@wp.pl